SOLEX – CLEAN
Metal sektörü için geliştirilmiş yağ ve sökücü endüstriyel solvent. Metal parçalar üzerinden silme ve püskürtme yöntemi ile yağı sökmek amaçlı olarak kullanılır. Benzin, mazot, tiner gibi benzeri kimyasalların yaptığı işi yapar fakat onlar gibi yanıcı ve parlayıcı değildir.

SOLEX CLEANER
Metal sektörü için geliştirilmiş yağ sökücü endüstriyel solvent. Metal parçalar üzerinden daldırma yönetime ile yapı sökmek amaçlı kullanılır. Benzin, mazot, tiner gibi benzeri kimyasalların yağtığı işi yapar fakat onlar gibi yanıcı ve parlayıcı değildir.

SOLEX – AUTO
Otomotiv sektörü için geliştirilmiş yağ sökücü endüstriyel solvent. Metal parçalar üzerinde daldırma, silme ve püskürtme olmak üzere üç ayrı yöntemle de karbonlaşmış yağları sökmek amaçlı olarak kullanılır. Benzin, mazot, tiner gibi benzeri kimyasalların yaptığı işi yapar fakat onlar gibi yanıcı ve parlayıcı değildir.

SOLEX – MACHINE
Tekstil sektörü için geliştirilmiş endüstriyel yağ ve kir sökücü solvent. Örme ve dokuma makinelerinin iç ve dış aksamlarının temizliğinde monte vaziyette dahi güvenle kullanım imkanı sağlar. Hassas metaller üzerinde korozif etkisi yoktur. Silme, püskürtme ve daldırma olmak üzere üç ayrı yönetmele de kullanılabilir. Benzin, mazot, tiner gibi benzeri kimyasalların yaptığı işi yapar fakat onlar gibi yanıcı ve parlayıcı değildir.

EMP – 23
Emprime baskı sektörü için tabla ve masa temizleyici. Geliştirilmiş formülü sayesinde kurumuş, kemikleşmiş boya ve tutkal kalıntılarını temizler ve atar. Benzin, mazot, tiner gibi kimyasal maddelerin yaptığı işi yapar fakat onlar gibi yanıcı ve parlayıcı değildir.

SOLEX POWER
Metal sektörü için geliştirilmiş, yağ sökücü endüstriyel solvent. Metal parçalar üzerinde daldırma ve silme olmak üzere iki ayrı yöntemle ürün üzerinden yağ ve talaşı almak için kullanılır. Yanıcı ve parlayıcı değildir. Metal parça üzerinde kesinlikle iz bırakmadan, çok çabuk uçar.

Copyright © 2017 Çulha Bilişim