STAIN
Tekstil sektörü için geliştirilmiş endüstriyel leke sökücü. Kumaş üzerinde ki, yağ, kir, boya ve tükenmez kalem lekelerini kumaşa zarar vermeden, hare bırakmadan söker. Solvent esaslı bileşenlerden oluşmasına rağmen, kesinlikle yanıcı ve parlayıcı değildir.

PRINT 101
Matbaa sektörü için geliştirilmiş, matbaa mürekkep sökücü. Benzin, mazot, tiner gibi benzeri kimyasalların yaptığı işi yapar fakat onlar gibi yanıcı ve parlayıcı değildir.

PRINT 102
Matbaa sektörü için geliştirilmiş, matbaa mürekkep sökücü. Yağ bırakma oranı diğerine oranla daha düşüktür. Benzin, mazot, tiner gibi benzeri kimyasalların yaptığı işi yapar fakat onlar gibi yanıcı ve parlayıcı değildir.

MAKSI – PRESS
Güçlü matbaa mürekkebi ve serigrafik boya sökücü. Benzin, mazot, tiner gibi benzeri kimyasalların yaptığı işi yapar fakat onlar gibi yanıcı ve parlayıcı değildir.

PAINT – ALL
Solvent bazlı metal yüzey boya sökücü. Çift katmanlı doyma oranı olmayan ürün sayesinde metal parçalar üzerinden boyayı kalıp halinde sökebilirsiniz.

CLEAN – POWDER
Elektrikli cihazların toz ve rutubet gidericisi. Elektronik kart temizleyici olarak da kullanılabilir. Çalışır durumda dahi temizlik imkanı sağlar. Kesinlikle yanıcı ve parlayıcı değildir. Metaller üzerinde korozyona yol açmaz.

DEFENDER
Elektrikli cihazlar için geliştirilmiş koruyucu. Toz ve rutubete karşı ince bir film tabakasıyla uygulanan yüzeyi korur. Kirlenmeyi geciktirir.

DEFENDER – EXTRA
Metal kalıp koruyucu. Metal kalıp ve ğarçaların rutubetten dolayı korozyona uğramasını engelleyici bir film tabakasıyla kaplar. Kalıplarınızı uzun süre güvenle korur.

PRO – 22
Uçuculuğu yüksek metal yağ sökücü solvent. Benzin, mazot, tiner ve trikloretilen gibi benzeri kimyasalların yaptığı işi yapar fakat onlar gibi yanıcı ve parlayıcı değildir.

Copyright © 2017 Çulha Bilişim