POWER
Süper Konsantre, yağ ve çapak alma solüsyonu.Talaşlı İmalat yapan firmalar için geliştirilen yağ,talaş ve çapak alma solüsyonudur.
Benzin, Mazot, Tinerin yaptığı işi yapar fakat onlar gibi yanıcı, parlayıcı ve uçucu değildir.Yıkanan parça üzerinde doğal bir parlaklık
bırakır.Hoş kokuludur.

HYPER
Makine revizyonları ve üretim aşamasında oluşmuş olan yağ tabakalarının giderilmesi için geliştirilmiş süper konsantre su bazlı yağ sökücü.Ayrıca su bazlı mürekkeplerin temizliğinde de kullanılır.Benzin, mazot, tiner gibi benzeri maddelerin işini yapar fakat onlar gibi yanıcı ve parlayıcı değildir.Çözemeyeceği hiç bir yağ lekesi yoktur.

SHINE
Klima sistemlerinin periyodik bakımları için geliştirilmiş asit içermeyen konsantre alüminyum yüzey temizleyicive parlatıcısı. hiçbir fiziksel etkiye ihtiyaç duymadan alüminyum parçaları temizler ve parlatır.

DARK
Boya ve kaplama öncesi olması gereken dört önemli işlemi tek başına yapabilen metal yüzey hazırlayıcı.Yüzeyde yağ varsa yağı alır, pas varsa pası alır, yüzeyi mokroskobik ölçüde aşındırarak boyanın yüzeye dahi iyi tutunmasını sağlayacak bir zemin hazırlar ve son olarak da boya sonrası nem ve rutubetten dolayı boyanın kabarmasını önlemek için fosfat tabakası ile kaplar.Konsantre formülü sayesinde çok ekonomiktir.

HARD DARK
Boya ve kaplama öncesi olması gerek dört önemli işlemden, yağ alma, aşındırma ve fosfat kaplama işlemlerini tek başına yapar.Sadece pası almaz.Bu nedenle pas bulunmayan parçaların işlenmesinde kullanılması önerilir.Konsantre formülü sayesinde çok ekonomiktir.

CURB-2000
Tüm ısıtma ve soğutma sistemleri için geliştirilmiş konsantre kireç, yosun ve tortu arındırıcı.Sisteminizde ki hassas metallere zarar vermeden oluşan probleme doğrudan çözüm sağlar.

CURB
Süper konsantre kireç önleyici.Temizlenen sistemde bulunan suyun içindeki kireç oluşumunu engelleyerek kireç probleminizi ortadan kaldırır.

OKSIT-OUT
Geliştirilmiş konsantre yoğun pas ve leke sökücü.Özellikle metal parçalar üzerinde oluşmuş olan pas lekelerini sökmek amaçlı olarak kullanılır.Hazırlanan temizlik sonrası solüsyonuyla tekrar paslanmasını önler.

Copyright © 2017 Çulha Bilişim