PUFFY
Konsantre yağ sökücü cilt temizlik ürünü.Yoğun yağlı ortamlarda çalışan personelin cildini tahriş edebilecek fiziksel etkilere ihtiyaç duymadan yağı söker. Formülünde ki yoğun nemlendiriciler sayesinde de sağlıklı bir temizlik sağlar.

AQUA
Süper konsantre çok amaçlı genel yüzey temizleyici.Birçok temizlik ürününün işini tek başına yapar.Suyun temasının problem olmadığı tüm yüzeylerde farklı seyrelme oranlarıyla size kolaylık ve ekonomi sağlar.

OCEAN’S
Konsantre sanayi tipi bulaşık makine temizleyici ve parlatıcı.Temizleme ve parlatma işini farklı seyrelme oranlarıyla tek başına yapar.Temizlik sonrası kimyasal tortu bırakmadığından sağlığınızı riske atmaz.Tek ürün avantajıyla çok ekonomiktir.

INSTEAD
Konsantre taksi makinelerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş yağ sökücü.Makinenizin çalışma prensibine uygun olarak üretildiğinden köpüğü kontrollüdür.

HYPER HYGIENE
Konsantre yağ ve kir sökücü dezenfektan.Gıda sektörüne yönelik olarak geliştirilmiş formülü sayesinde ağır gıda yağlarını temizlemede kullanılır.Dezenfektan özelliği sayesinde de temizlik sonrası bakteri oluşumunu engeller.

ANTI-BACTERIA
Süper konsantre genel, yüzey dezenfektanı.Gıda sektörü için geliştirilmiş formulü sayesinde bakterilerin oluşumunu engeller.

HYGIENE
Cilt temizlik dezenfektanı.Bulaşıcı hastalıklara sebebiyet veren bakterilerin birçoğu üzerinde etkili olan cilt dezenfektanıdır.

FLAT-OUT
Konsantre karbonlaşmış gıda yağ sökücü.Mutfak departmanlarında oluşmuş bir çoğu üzerinde etkili olan cilt dezenfektanıdır.

CRUX
Konsantre pisuvar temizleyici.Tuvalet, Bnayo, Pisuvar gibi alanları dezenfekte ederek kötü koku oluşumunu engeller.Kir, Kireç, Tortu v.b. gibi kalıntırların temizlenmesini sağlamakla birlikte gider açıcı olarak da kullanılır.

Copyright © 2017 Çulha Bilişim