MİNE
Direk olarak kullanabilen, cilt temizlik sıvısı. Ofis ortamlarında çalışan personele yönelik olarak üretilmiştir. İçeriğinde ki yoğun nemlendiriciler sayesinde elde edilen doğal bir yumuşaklık bırakarak çatlamasını önler.

MY BUBBLE
Direk olarak kullanabilen, köpük el temizleme sıvısıdır. Ofis, hastane, otel,restoran, alışveriş merkezi vb. gibi kalabalık ortamlarda kullanılabilmesi için geliştirilmiştir. Hoş kokusu ve nemlendirici etkisiyle ciltte ferahlık sağlar.

ADA
Direk olarak kullanabilen genel temizlik ürünü. Temizlik firmalarına yönelik olarak geliştirilimiştir. Zemin ve halı temizliğinde kullanılır. Köpürme oranı yüksek ve hoş kokuludur.

CLEAN – FLOOR
Ağır yağlı ve kirli yüzeyler için geliştirilmiş, güçlü yağ sökücü. Zemini yoğun yağ ile kaplanan firmalar için geliştirilmiştir. Hoş kokusu ile ortamda ferahlık sağlar.

OXI – POWER
Sanayi tipi çamaşır suyu. Catering, temizlik firmaları ve fabrika mutfaklarına yönelik olarak geliştirilmiştir. Yoğunluğu ve kokusu isteğe bağlı olarak ayarlanılabilir.

GREEN – FRESHA
Oda parfümü, koku giderici. Alkollü ve alkolsüz olmak üzere iki çeşittir. Zengin koku seçenekleriyle sizi özel kılar. Ferah bir çalışma ortamı sağlar.

AUTO SHAMPOO
Otomotiv sektörü için geliştirilmiş oto şampuanı. Temizlik sonrası leke ve tortu bırakmaz. Aracınızın boyasına hasar vermez, matlaştırma yapmaz.

AUTO – WAX
Otomotiv sektörü için geliştirilmiş lastik ve dış plastik aksam parlatıcı. Süt kıvamında ki yapısı sayesinde yoğun parlaklık sağlar. Kaydırıcı özelliği sayesinde kir oluşumunu geciktirerek temizliği kalıcı kılar.

PRINT – ALL
Pamuklu dijital baskı sektörü için geliştirilmiş, lafa temizleme solüsyonu. Yanıcı ve parlayıcı değildir.

Copyright © 2017 Çulha Bilişim